Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Stella 3

Stella Burtseva

Stella on ETS Logistika vanemlogistik, kelle ülesanne on logistika meeskonna juhtimine.

Stellaga saad ühendust mobiililt +372 55 487 54, lauatelefonilt +372 602 2432, e-mailis stella@etslogistika.ee või Skype‘s kasutaja alt Stella ETS Logistika.

Stella on erialase kõrghariduse saanud Tallinna Tehnikaülikoolis, spetsialiseerudes maantee- ja meretranspordi valdkonnale. Lisaks on Stellal magistrikraad organisatsioonikäitumise erialal Tallinna Ülikoolist. Praktilised kogemused logistika ja kaubanduse vallas on Stella saanud töötades Selver AS-s ning logistika praktikandina ETS Logistikas. Lisaks veokorraldusele arendab Stella meie ettevõttes standardiseeritud töökorraldust.

Edukalt läbitud koolitused:

  • 2019 – Lennutranspordi korraldamise kursus Riia koolitusettevõttes Be Smart.
  • 2019 – Veondusega seotud uued õpetlikud kohtulahendid (enamus 2017-2018 kõrgema astme kohtulahendid) (CMR Konsultant, Renee Mahl)
  • 2015 – Aktuaalsed teemad transpordiõiguses (CMR Konsultant, Renee Mahl)

Vabal ajal meeldib Stellale palju liikuda-  eelkõige jalutada oma koeraga või mängida discgolfi. Lisaks naudib Stella jooga harrastamist ning armastab aega veeta oma lähedaste ja sõpradega.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!