Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ETS Logistika osales Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu (PROLOG) klubiõhtul

Aleksander Bankiir ETS Logistikast tutvustas Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu (PROLOG) klubiõhtul ETS Logistika tegevusi ja põhimõtteid.

PROLOGI hooaja viimane klubiõhtu toimus 9. mail. Üritusele kutsuti intervjuu vormis esinema ETS Logistika. Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu klubiõhtutel kogunevad logistikatudengid ja antud valdkonnas töötavad ettevõtjad, tarneahela juhtimise spetsialistid, ostujuhid jt. Klubi eesmärk on kontaktide, motivatsiooni ja ideede jagamine.

prologMeid esindas Aleksander Bankiir, kes rääkis Lean´ikaugtöö, standardiseeritud töökorralduse ja tulemusjuhtimise rakendamisest ETS Logistikas. Kõige enam tekitas kuulajaskonnas küsimusi distsipliini tagamine kaugtööd rakendavas ettevõttes. Aleksander kirjeldas tulemusjuhtimise ja standardiseeritud töökorralduse kombineerimist kaugtööga, mille läbi säilitatakse fookus.

Samuti arutleti üheskoos teemal, kuidas leida meeskonda uut töötajat ja mida ootab üks ettevõte noorelt kandideerivalt logistikult. Muuhulgas diskuteeriti, kas õpingutega paralleelselt tööle asumine on otstarbekas või pigem mitte.

ETS Logistika tänab meeldiva kutse eest!

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!