Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ETS Logistika otsib Rakveresse uut kolleegi tollideklarandi ametikohale (tööle eelneb väljaõpe)

Seoses tolliteenuse töömahu suurenemisega otsime Rakveresse uut kolleegi tollideklarandi ametikohale! Ole mureta, kui Sa ei ole tegev, eksam läbimata või kogemusi napib. Õpetame Su välja!

ets2020_meeskond

ETS Logistika on Rakveres asuv ekspedeerimisettevõte, mis tegeleb rahvusvahelise transpordiga. Teenuseportfellis on maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport, tolliteenused ning veosekindlustus. Igapäeva töös lähtume Lean juhtimismeetodist ning standardiseeritud töökorraldusest. Ettevõttes on kaksteist töötajat, kellest kaks on tollideklarandid. Soovime tollimeeskonna suurendada kolmeliikmeliseks.

Vaata SIIT, kes on Sinu tulevased kolleegid. Rohkem pilte leiad Instagramist ja Facebookist.


Kasuks tuleb eelnevalt läbitud tolliagendi koolitus (EMTA, töötukassa, sisekaitseakadeemia jt läbiviiduna). Ole mureta, kui tolliagendi eksam on veel sooritamata.

Kandideerimiseks saada e-kiri aadressile pille@etslogistika.ee:

  • Kirjuta vabas vormis (minimaalselt 300 sõna, maksimaalselt 400 sõna) eesti keeles vastus küsimusele: “Mis motiveerib mind hommikuti ärkama?”.
  • E-kirja lisa oma CV.

Meie eesmärk on veenduda, et saad allpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meie meeskonna tugevamaks. Tööga saad alustada esimesel Sulle sobival ajahetkel. Seepärast saada meile oma kiri esimesel võimalusel.

Saad tööga hästi hakkama, kui oled keskmisest korrektsem, kohusetundlikum, julgem, avatud suhtleja, loomingulise mõtlemisega ning Sulle meeldib müügitegevus. Eelpool mainitu on oluline, sest kasutame oma igapäeva töös erinevaid programme ning 99% suhtlusest klientidega toimub telefonis.


Sinu tulevase töökoha kontor asub Võidu 3, Rakvere. Tunned meie maja ära suure ETS Logistika logo järgi raudteepoolsel küljel. Usume, et meil on Rakvere üks kõige ilusamaid kontoreid. Hoone lähedal asuvad nii bussi- kui ka rongipeatused. Maja kõrval on töötajatele mõeldud parkla.

Sinu tööpäevad on esmaspäevast reedeni 08:30-17:00. Nagu elus ikka, tuleb aeg-ajalt ette ootamatuseid, mis vajavaid Sinu tähelepanu ka väljaspool tööaega. Pärast katseaja (4 kuud) läbimist on Sul võimalus rakendada ka osaliselt kaugtööd. Oma töö tegemiseks saad meilt kõik vajalikud töövahendid.

Oma tavalisel tööpäeval pead vastama paljudele kõnedele ja e-kirjadele, mis eeldab, et suudad kiirelt reageerida ja olukorras orienteeruda. Pead suhtlema palju klientide ja allhankijatega telefonitsi ja e-kirjas nii eesti kui ka inglise keeles. Samuti eeldame, et tunned end arvutis mugavalt, sest kasutame oma töös erinevaid arvutiprogramme.

Sinu esialgne töötasu on 800 EUR neto. Kui suur on Sinu palk tulevikus, kui oled töö selgeks saanud? ETS Logistika kahe aastase staažiga tollitöötajate ühe kuu kesmine töötasu on 1000-1200 EUR neto.


Võtame aegajalt ühiselt ette tööväliseid tegevusi. Oleme käinud Eesti parima taipoksija Markko Moisari personaaltreeningul, sõitnud ATV-dega, kanuudega, jahiga ning kaatriga. Oleme käinud lasketiirus, teatris, kelgutamas ning koos sportimas. Usume, et lisaks töökeskkonnale on meeskonna koostoimimisel olulisel kohal ka meelt lahutavad töövälised üritused.

Ettevõtte juhtimisse on kaasatud kõik töötajad ning igaüks meist osaleb igapäevaselt protsesside paremaks muutmisel. ETS Logistika on üks esimestest Mitmekesisuse kokkuleppega liitujaid. Austame kõiki kolleege ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

etsmeeskond2020.1


Tööga saad alustada esimesel Sulle sobival ajahetkel. Seepärast saada meile oma kiri esimesel võimalusel.

Kandideerimiseks saada e-kiri aadressile pille@etslogistika.ee:

  • Kirjuta vabas vormis (minimaalselt 300 sõna, maksimaalselt 400 sõna) eesti keeles vastus küsimusele: “Mis motiveerib mind hommikuti ärkama?”.
  • E-kirja lisa oma CV.

Kontaktisik: Pille Kütt
pille@etslogistika.ee
www.etslogistika.ee

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!