Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Facebook

ETS Logistika otsib uut kolleegi raamatupidamisosakonda

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uut raamatupidajat! Ole mureta, kui Sa ei ole tegev või kogemusi napib. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su välja.

ETS Logistika on ekspedeerimisettevõte, mis tegeleb rahvusvahelise transpordiga. Teenuseportfellis on maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport, tolliteenused ning veosekindlustus. Igapäeva töös lähtume Lean juhtimismeetodist ning standardiseeritud töökorraldusest. Vaata SIIT, kes on Sinu tulevased kolleegid. Rohkem pilte leiad Instagramist ja Facebookist. Ettevõttes on seitse töötajat.

Kandideerimiseks on vajalik finantsalane haridus (sobib ka läbitud täiendkoolitus) või kogemus. Ole mureta, kui Sa ei ole parasjagu tegev või kogemusi napib. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su välja. Kandideerimiseks saada e-kiri aadressile maarja@etslogistika.ee. Kirjuta vabas vormis  (minimaalselt 300 sõna, maksimaalselt 400 sõna) eesti keeles vastus küsimusele: “Mis motiveerib mind hommikuti ärkama?”. E-kirja lisa ka oma CV.

Meie eesmärk on veenduda, et saad allpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meie meeskonna tugevamaks. Kandideerimise tähtaeg 29.01.2019. Esimene tööpäev on 18.03.2019.

visioon

Saad tööga hästi hakkama, kui oled keskmisest korrektsem, kohusetundlikum, julgem, avatud suhtleja, loomingulise mõtlemisega ning Sulle meeldib müügitegevus. Eelpool mainitu on oluline, sest kasutame oma igapäeva töös erinevaid programme ning 99% suhtlusest klientidega toimub telefonis.

Sinu tulevane töökoht asub Tallinnas Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus Mustamäel, Tallinna Tehnikaülikooli ja Skype´i vahetus läheduses. Tegemist on uue linnakuga, kuhu on kogunenud uuenduslikud ja innovatiivsed ettevõtted, pakkudes ideaalseid võimalusi töötamiseks, sportimiseks ja ühisüritusteks. Linnakus on olemas lastehoid, tasuta parkimine, 24h jõusaal ja mitu hubast toitlustuskohta (lisaks on olemas oma köök). Ligipääs ühistranspordiga on väga hea.

Sinu tööpäevad on esmaspäevast reedeni 08.30-17.00. Nagu elus ikka, tuleb aeg-ajalt ette ootamatuseid, mis vajavaid Sinu tähelepanu ka väljaspool tööaega. Pärast katseaja (4 kuud) läbimist on Sul võimalus rakendada ka osaliselt kaugtööd. Loomulikult ei tähenda see, et muul ajal on kontor Sinu jaoks suletud – võid olla seal 24h. Oma töö tegemiseks saad meilt kõik vajalikud töövahendid.

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Ostu- ja kuluarvete kontroll ning sisse võtmine;
  • Laekumiste kontrollimine;
  • Ostu- ja kuluarvete säilitamine digitaalselt;
  • Veodokumentide kontroll.

Kõrvaltegevusena tegeled tulevikus lisaks raamatupidamisele ka tolliteenusega. Me ei eelda, et Sul on varasem kokkupuude tolliga. Õpetame Sind välja. Samuti on Sinu kõrvalülesandeks kontoritarvete varude jälgimine ning vajadusel juurde tellimine.

Oma tavalisel tööpäeval pead vastama paljudele kõnedele ja e-kirjadele, mis eeldab, et suudad kiirelt reageerida ja olukorras orienteeruda. Pead suhtlema palju klientide ja allhankijatega telefonitsi ja e-kirjas nii eesti kui ka inglise keeles. Samuti eeldame, et tunned end arvutis mugavalt, sest kasutame oma töös erinevaid arvutiprogramme.

Sinu töötasu on 800 EUR neto. Edasine palk (pärast aastast väljaõpet) tõuseb sõltuvalt eesmärkide kättesaamisest.

Võtame aegajalt ühiselt ette tööväliseid tegevusi. Oleme käinud Eesti parima taipoksija Markko Moisari personaaltreeningul, sõitnud ATV-dega, kanuudega, jahiga ning kaatriga. Oleme käinud lasketiirus, teatris, kelgutamas ning koos sportimas. Usume, et lisaks töökeskkonnale on meeskonna koostoimimisel olulisel kohal ka meelt lahutavad töövälised üritused.

Ettevõtte juhtimisse on kaasatud kõik töötajad ning igaüks meist osaleb igapäevaselt protsesside paremaks muutmisel. ETS Logistika on üks esimestest Mitmekesisuse kokkuleppega liitujaid. Austame kõiki kolleege ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

Kandideerimiseks saada e-kiri aadressile maarja@etslogistika.ee. Kirjuta vabas vormis (minimaalselt 300 sõna, maksimaalselt 400 sõna) eesti keeles vastus küsimusele: “Mis motiveerib mind hommikuti ärkama?”. E-kirja lisa ka oma CV. Meie eesmärk on veenduda, et just Sina saad eelpool kirjeldatud ülesannetega hakkama ning teed ETS Logistika meeskonna tugevamaks.

Kandideerimise tähtaeg 29.01.2019. Valitud kandidaadid kutsutakse personaalsetele intervjuudele. Täpsema info edastame Sulle otse e-posti.

Alustad oma uuel töökohal 18.03.2019.

Kontaktisik: Maarja Bankiir
+372 5660 2832
maarja@etslogistika.ee
www.etslogistika.ee

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!