Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ETS Logistika otsib Rakveresse uut töökaaslast (tööle eelneb väljaõpe)

Seoses töömahu suurenemisega otsime endale uut kolleegi veotellimuste halduri ametikohale. Ole mureta, kui Sul puuduvad logistikaalased kogemused. Õpetame Su välja!

Kandideerimine lõpeb kohe, kui esimene kandideerija on 2 vooru (CV+kaaskiri ning intervjuu) edukalt läbinud. Seega – edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume aega viitmata intervjuule. Kui vestlusel läheb kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

ETS Logistika on Rakveres asuv ekspedeerimisettevõte, mis tegeleb rahvusvahelise transpordiga. Teenuseportfellis on maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport, tolliteenused ning veosekindlustus. Meie kliendid ja partnerid asuvad valdavalt Eestis ja Soomes. Igapäeva töös lähtume Lean juhtimismeetodist ning standardiseeritud töökorraldusest. Rohkem näed meist InstagramistFacebookist ja Youtube´st.

etsmuuga2021

Kandideerimiseks saada aadressile aleksander@etslogistika.ee:

  • Oma CV;
  • Vastus küsimusele: “Miks just mina ETS Logistika tugevamaks muudan?”. Kirjutatud tekst peab olema minimaalselt 300 ning maksimaalselt 400 sõna. Teksti võid rikastada täpselt nii, kuidas Sa ise heaks arvad (pildid, videod, dokumendid vms);
  • Kandideerimine lõpeb kohe, kui esimene kandideerija on 2 vooru (CV+kaaskiri ning intervjuu) edukalt läbinud. Seega – edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume aega viitmata intervjuule. Kui vestlusel läheb samuti kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

Meie eesmärk on veenduda, et just Sina saad allpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meid tugevamaks.

Ära jäta kandideerimata, kui Sul puudub varasem kokkupuude transpordi ja logistikaga. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su 100% välja.

Sinu peamine ülesanne on tellimuste haldamine. Sinu ülesanne on klientidega ning allhankijatega suhtlemine, mis eeldab Sinult kiiret reageerimisvõimet ning julgust pidada hinnaläbirääkimisi telefonis klientide ning allhankijatega. Sina vastutad töösse läinud tellimuste sujuva kulgemise (kauba pealelaadimisest kuni kauba mahalaadimiseni) ning kliendi jooksva informeerimise eest.

Saad tööga hästi hakkama, kui oled keskmisest julgem ja avatum suhtleja ning Sulle meeldib tulemustele orienteeritud müügitegevus. Eelpool mainitu on oluline, sest 99% suhtlusest toimub telefonis.

Sulle sobib see amet, kui suur hulk sissetulevaid e-kirju ja telefonikõnesid ning kiire töötempo ei ole Sinu jaoks probleem. Tuled kenasti toime, kui tunned end arvutis mugavalt ning oled pigem nobe trükkija (kirjutame päevas palju e-kirju).

Sinu tulevane töökoht asub Rakveres, Võidu 3. Usume, et meil on Rakvere kõige kenam ja hubasem kontor. Maja kõrval on mugav parkimine. Kontori vahetus läheduses on rongijaam. Seega tööle tulemine rongiga Tallinna, Narva või Tartu poolt on igati mugav. Tunned meie maja ära suure ETS Logistika logo järgi.

Sinu tööaeg on E-R 08:30-17:00. Nagu elus ikka, tuleb aeg-ajalt ette ootamatuseid, mis vajavaid Sinu tähelepanu ka väljaspool tööaega. Oma töö tegemiseks saad meilt kõik vajalikud töövahendid.

etsmeeskond2020

Sinu ülesanne on klientidele kõrvalteenusena müüa kauba koguriskikindlustust (oleme kindlustusseltsi PZU Eesti ametlik agent) ning Euroopa Liidu väliste vedude puhul tolliteenust (ETS Logistika on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kinnitatud tolliagentuur).

Tööalane suhtlus toimub peamiselt eesti ja inglise keeles. Inglise keelt oskamata seda tööd kahjuks teha ei saa.

Katseajal (4 kuud) töötad ainult Rakvere kontoris kohal olles (E-R 08:30-17:00). Katseaeg on kõige intensiivsem väljaõppeperiood. Pärast katseaega on Sul kaugtöö võimalus: võid teha tööd seal, kus Sulle sobib: kodus, suvilas, Rakveres ETS Logistika kontoris või mujal. Täpselt seal, kus Sulle endale kõige mugavam ja motiveerivam on. Kaugtöö võimalust rakendame alates aastast 2012.

Võtame aegajalt ühiselt ette tööväliseid tegevusi. Oleme teinud joogat, käinud SUPitamas, katamaraaniga Tallinna lahel, sõitnud ATV-de ja kanuudega. Oleme käinud laske- ja vibutiirus, teatris, kelgutamas ning koos sportimas. Usume, et lisaks töökeskkonnale on olulisel kohal ka meelt lahutavad töövälised üritused. Iga aasta lõpus käime kogu meeskonnaga SPA-s ning suvel peame suvepäevi.

Kui oleme puhkusel, siis oleme puhkusel. Me ei eelda ega rakenda stiili, kus töötaja ametlikul puhkusel olles tegelikult ei puhka vaid vastab ikkagi töö e-kirjadele ja telefonikõnedele. Austame iga oma kolleegi puhkust.

ets2021_vaike

Ettevõtte juhtimisse on kaasatud kõik töötajad ning igaüks meist osaleb igapäevaselt protsesside paremaks muutmisel. ETS Logistika on üks esimestest Mitmekesisuse kokkuleppega liitujaid. Austame kõiki kolleege ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

Sinu esimese nelja kuu töötasu kuus on 900 EUR neto. Pärast iga neljakuulise väljaõppe tsükli (kokku 3 x 4 kuud) läbimist Sinu palk tõuseb. Esimese aasta lõpuks on Sinu töötasu kuus 1000 EUR neto. Kui suur on Sinu palk tulevikus? ETS Logistika kahe aastase staažiga liikmete ühe kuu töötasu on 1200-1400 EUR neto ning kolme ja rohkem aastase staažiga töötajate ühe kuu töötasu on 1400-2500 EUR neto.

Saada aadressile aleksander@etslogistika.ee:

  • Oma CV;
  • Vastus küsimusele: “Miks just mina ETS Logistika tugevamaks muudan?”. Kirjutatud tekst peab olema minimaalselt 300 ning maksimaalselt 400 sõna. Teksti võid rikastada täpselt nii, kuidas Sa ise heaks arvad (pildid, videod, dokumendid vms).
  • Kandideerimine lõpeb kohe, kui esimene kandideerija on 2 vooru (CV+kaaskiri ning intervjuu) edukalt läbinud. Seega – edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume aega viitmata intervjuule. Kui vestlusel läheb kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

Meil on väga hea meel, kui meile tööle kandideerid.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!