Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Rahvusvahelised veod – mida pead teadma kauba iseloomu kohta?

europallet1

Rahvusvahelised veod nõuavad üsna täpset infot kauba iseloomu kohta. Järgnevalt mõningad näited:

Rahvusvaheliste autovedude puhul on äärmiselt tähtis anda logistikafirmale võimalikult täpne informatsioon kauba koguse, kaalu ja pakenditüübi kohta.

Sellega väldid erinevaid probleeme, mis tuleb kasuks mitte ainult logistikafirmale, vaid ka Sinule.

Kõige tavalisem meetod kaubakoguse teatamiseks on aluste arv ja kogukaal. Võimaluse korral lisa ka aluse tüüp – EUR alus (1,2 x 0,8m), FIN alus (1,2 x 1m) või muu.

Ebastandardsete mõõtudega kaubaaluse puhul on oluline edasi anda aluste täpsed mõõtmed.

Kui tegemist on lahtise kaubaga, mis ei ole pakitud alustele, on kõige mõistlikum anda kogus laadimismeetrites. See on ruum, mille võtab kaup jooksvalt auto haagise pikkusest. Kõige olulisem on, et Sinu kaup oleks pakendatud turvaliselt ja püsiks stabiilselt.

Täpne info koguse ja kaalu kohta on tähtis, kuna selle abil väldid olukorda, et kaup ei mahu autosse. Piirangud võivad ette tulla nii koguse kui ka kaalu poolest. Konkreetsed andmed hoiavad ära laadimiste venimised, lisaauto saatmise vajaduse laadimiskohta, tarneaegade pikenemise jms.

Kui Sul on raskusi kaubakoguse väljaselgitamisega või arvutamisega, võid anda teha selle töö meie logistikul. Vajadusel võtab ta ka ühendust Sinu välismaise tarnijaga, kauba koguse, kaalu ja pakenditüübi väljaselgitamiseks.

Äärmiselt oluline informatsioon logistikafirma jaoks on samuti kauba valmisoleku aeg, et vältida auto otstarbetut ettesõitu. Seda saab samuti Sinu eest kontrollida Sinu logistik ning kauba tarnijaga laadimisaja kokku leppida. Rahvusvahelised veod on logistiku iga päeva töö, temal käib see hõlpsalt.

Rahvusvahelised veod algavad alati korrektselt vormistatud tellimusest. Sellel peab olema märgitud kaubakogus ja kaal, peale- ja mahalaadimise koht ning kuupäevad, kontaktisikud ja veohind, mis peab olema Sinu ja logistikafirma vahel kooskõlastatud kindlasti juba enne kauba laadimist autosse.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!