Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ets2021team

Tule meile tööle!

ETS Logistika on viimaste aastatega jõudsalt kasvanud. Ettevõtte käive on viimase nelja aastaga kahekordistunud. Seoses töömahu suurenemisega otsime uut kolleegi klienditeenindaja ametikohale logistika osakonda.

Ole mureta, kui Sul puuduvad logistikaalased kogemused. Õpetame Su välja!

Edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume kohe intervjuule. Kui vestlusel läheb kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

ETS Logistika on Rakveres asuv ekspedeerimisettevõte, mis tegeleb rahvusvahelise transpordiga. Teenuseportfellis on maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport, tolliteenused ning veosekindlustus. ETS Logistika on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kinnitatud tolliagentuur. Meie kliendid ja partnerid asuvad valdavalt Eestis, Soomes ja Rootsis. Igapäeva töös lähtume Lean juhtimismeetodist ning standardiseeritud töökorraldusest. Rohkem näed meist InstagramistFacebookist ja Youtube´st.

etsmuuga2021

Kandideerimiseks saada oma CV ning kaaskiri aadressile aleksander@etslogistika.ee

Meie eesmärk on veenduda, et just Sina saad allpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meid tugevamaks.

Ära jäta kandideerimata, kui Sul puudub varasem kokkupuude transpordi ja logistikaga. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su 100% välja.

Saad tööga hästi hakkama, kui oled keskmisest julgem ja avatum suhtleja ning Sulle meeldib tulemustele orienteeritud müügitegevus. Eelpool mainitu on oluline, sest 99% suhtlusest toimub telefonis.

Sulle sobib see amet, kui suur hulk sissetulevaid e-kirju ja telefonikõnesid ning kiire töötempo ei ole Sinu jaoks probleem. Tuled kenasti toime, kui tunned end arvutis mugavalt ning oled pigem nobe trükkija (kirjutame päevas palju e-kirju).

Sinu tulevane töökoht asub Rakveres, Võidu 3. Usume, et meil on Rakvere kõige kenam ja hubasem kontor. Maja kõrval on mugav parkimine. Kontori vahetus läheduses on rongijaam. Tunned meie maja ära suure ETS Logistika logo järgi.

ets20231

Sinu tööaeg on E-R 08:30-17:00. Nagu elus ikka, tuleb aeg-ajalt ette ootamatuseid, mis vajavaid Sinu tähelepanu ka väljaspool tööaega. Oma töö tegemiseks saad meilt kõik vajalikud töövahendid.

Osalise kaugtöö võimalus. Katseajal töötad ainult Rakvere kontoris kohal olles (E-R 08:30-17:00). Pärast katseaega on Sul osalise kaugtöö võimalus. Kahel päeval nädalas võid teha tööd seal, kus Sulle sobib: kodus, suvilas, Rakveres ETS Logistika kontoris või mujal, kus Sulle endale kõige mugavam ja motiveerivam on. Kontoripäevi kasutame omavahelisteks aruteludeks ning koosolekuteks. Kaugtöö võimalust rakendame alates aastast 2012.

Tööalane suhtlus toimub peamiselt inglise ja eesti keeles. Pead igapäevaselt suhtlema Skandinaavia ja Euroopa klientide ning partneritega. Inglise keelt oskamata seda tööd kahjuks teha ei saa. Kasuks tuleb soome keele oskus.

Tööle kandideerimiseks peab Sul olema vähemalt keskharidus või keskeriharidus.

Antud ametikoht ei sobi kõrvaltööks ega ole tehtav muu töö kõrvalt. Meie töö tempo on kiire ning eeldab Sinult 100% süvenemist.

Saad tööga hakkama, kui tunned end elementaarses põhikooli taseme matemaatikas mugavalt. Meie töös on palju arvutamist: mõõtühikute teisendamine, ostu- ja müügihindade arvestamine, protsentide arvutamine jne. Ilma elementaarse matemaatika oskuseta seda tööd kahjuks teha ei saa.

Sinu peamine ülesanne on klientide hinnapäringutele vastamine ja käsitlemine telefonis, mis eeldab Sinult kiiret reageerimisvõimet ning julgust pidada hinnaläbirääkimisi telefonis klientide ning allhankijatega. Sinu ülesanne on klientidele kõrvalteenusena müüa kauba koguriskikindlustust (oleme kindlustusseltsi PZU Eesti ametlik agent) ning Euroopa Liidu väliste vedude puhul tolliteenust (ETS Logistika on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kinnitatud tolliagentuur). Vastutad töösse läinud tellimuste sujuva kulgemise (kauba pealelaadimisest kuni kauba mahalaadimiseni) ning kliendi jooksva informeerimise eest.

Võtame aegajalt ühiselt ette tööväliseid tegevusi. Oleme teinud joogat, käinud SUPitamas, katamaraaniga Tallinna lahel, sõitnud ATV-de ja kanuudega. Oleme käinud laske- ja vibutiirus, teatris, kelgutamas ning koos sportimas. Oleme veendunud, et lisaks töökeskkonnale on olulisel kohal ka meelt lahutavad töövälised üritused. Iga aasta lõpus käime kogu meeskonnaga jõulugalal ning suvel peame suvepäevi.

Hüvitame tervise- ja spordikulusid kuni 100 euro ulatuses iga töötaja kohta kvartalis.

Kui oleme puhkusel, siis oleme puhkusel. Me ei eelda ega rakenda stiili, kus töötaja ametlikul puhkusel olles tegelikult ei puhka vaid vastab ikkagi töö e-kirjadele ja telefonikõnedele. Austame iga oma kolleegi puhkust.

Ettevõtte juhtimisse on kaasatud kõik töötajad ning igaüks meist osaleb igapäevaselt protsesside paremaks muutmisel. ETS Logistika on üks esimestest Mitmekesisuse kokkuleppega liitujaid. Austame kõiki kolleege ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

Pärast katseaega (4 kuud) on Sinu brutotöötasu 1400 EUR. Katseaja (4 kuud) jooksul on Sinu brutotöötasu 1230 EUR. Kui suur on Sinu palk tulevikus? ETS Logistika kahe ja kolme aastase staažiga töötajate ühe kuu brutotöötasu on 1600-1800 EUR ning suurema staažiga töötajate ühe kuu brutotöötasu 1800-2200 EUR.

Kandideerimiseks saada oma CV ning kaaskiri aadressile aleksander@etslogistika.ee.

Meil on väga hea meel, kui meile tööle kandideerid.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!