Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

etslogisticskaanepilt

Lugu, visioon, missioon

Meie jaoks tähendavad visioon, missioon ja unikaalne väärtuspakkumine väga palju. Need ei ole lihtsalt genereerimise pärast genereeritud sisutühjad stamplaused vaid kogu meeskonnaga ühiselt kirja pandu, millesse usume.


Visioon: Olla inspiratsiooni allikas.


Missioon: Pakkuda paindlikku ja personaalset logistikateenust, mis ületab kliendi ootusi.


Unikaalne väärtuspakkumine:

 • Kiire klienditeenindus – logistik vastab E-R 09-17.00 kliendi päringule minutitega.
 • Personaalne ja sõbralik klienditeenindus – meie klient ei pea suhtlema automaatvastaja või anonüümse programmiga. Kliendiga suhtleb alati personaalne veokorraldaja.
 • Lihtsus – suhtleme oma kliendiga inimese keeles ega kasuta keerulisi termineid. Me ei käsi oma klientidel iseteeninduskeskkondades keerulisi vorme täita ja meie eest tööd ära teha. Väärtustame aega, et meie klient saaks tegeleda oma põhitööga.
 • Tellimusele eelnev konsultatsioon – me ei eelda, et meie kliendil on logistikaalane eriharidus või aastate pikkune kogemus ega oleta, et ta on kõikide veokorralduslike mõistete, transpordiliike reguleerivate konventsioonide, seadusest tulenevate nõuete ja regulatsioonidega kursis. Meie teenus sisaldab konsultatsiooni allolevate teemade lõikes:
  • Tarneklauslid ehk inkotermid (milline neist paljudest on iga konkreetse kliendi jaoks kõige mõistlikum)
  • Peale- ja mahalaadimiste teostamine ning kauba paigutamine veovahendisse (kuidas säästa võimalikult palju aega ning raha)
  • Tollialane nõustamine
  • Veosekindlustus (riskide minimeerimine kõrge väärtusega kaupade transportimisel)
  • Rahvusvaheline ostu- ja müügiprotsess (arveldamine, kaubanduspartneri tausta kontroll)
 • Informeeritus – hoiame iga tellimuse liikumisel silma peal. Me ei hoia oma klienti teadmatuses ning informeerime teda jooksvalt veo käigus. Lisaks kliendile, suhtleme ka kauba peale- ja mahalaadimiskoha kontaktisikutega, mis minimeerib võimalikud peale- ja mahalaadimiste viivitused ja kogu tarne hilinemise.
 • Paindlikkus – reageerime koheselt, kui midagi juhtub. Me ei viivita asjatult.
 • Me ei tee kõike – oleme selgelt määratlenud, millistes suundades oleme head ja millistes mitte.
 • Meie klienditeenindajad on universaalsed. Kliendiga suhtleb alati üks ja sama logistik, kes opereerib kõiki ETS Logistika poolt pakutavaid transpordiliike. Veokorraldaja annab kliendile nõu, milline on konkreetse soovi korral kõige mõistlikum (lähtudest hinnast ja transpordiajast) veoviis (maantee-, mere- ja lennutransport).
 • Eesmärk ei ole tellimus, vaid õnnelik klient. Me ei arva, et iga päringu puhul on kaup juba homme valmis ning vastame kliendi hinnaküsimusele ainult siis, kui tegemist on reaalse kaubaga.  Mõistame, et äriplaani koostamisel, tasuvusanalüüsi tehes ja hinnapakkumiste faasis, vajavad meie kliendid esmalt veotariifide indikatsioone – teeme seda hea meelega.

etslogisticsteam

ETS Logistika sai alguse juhusest. Ettevõtte looja Aleksander Bankiir asus 2005. aastal toonasesse Tallinna Tehnikaülikooli logistikat tudeerima, kuna vanem vend Marek Bankiir (töötas sel ajal militaarlogistikas) seda parasjagu soovitas. Tänaseks on vennad Bankiirid endiselt logistikaga seotud. Aleksander Bankiir tüürib ETS Logistikat ning Marek Bankiir Leanway OÜ-d, mis aitab ettevõtetel protsessitäiust saavutada (Lean juhtimiskontseptsiooni). Vennad teevad tänaseni koostööd ning inspireerivad üksteist.

ETS Logistika loomisele eelnes Aleksanderi ülikooliaeg, teenistus Kaitseliidu toonase logistikapataljoni valverühmas, töötamine Eesti edukamates logistikafirmades ACE Logistics Estonia ja SCS Logistika ning Austraalias, mereveonduse ettevõttes Queensland Port Marine Services.

ETS Logistika majandustegevus algas 2010. aasta suvel. Mis oli ETS Logistika loomise ajend? Erakordselt ülbe ja aeglane klienditeenindus ning puudulik organisatsioonikultuur logistikasektoris. Aleksander uskus toona ning on tänaseni veendunud, et hea (mitte rahuldav) klienditeenindus ning organisatsioonikultuuri innovaatilisus on ETS Logistika trumpässad, mis võimaldavad eristuda. Tagasiside meie teenusele on avalik, oleme läbipaistvad. Oleme väga õnnelikud, kui saame kiita, aga võtame väga tõsiselt seda, kui saame laita.

Pea kümne aastaga on välja arendatud neli iseseisvat transpordiliiki: maantee-, mere-, lennu- ja raudteetransport (Hiinast). Oleme selgelt määratlenud, millistes suundades oleme head ja millistes mitte. Me ei tee kõike. ETS Logistika on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentseeritud tolliagentuur ning AB Lietuvos draudimas Eesti filiaali kindlustusagent. Oleme õnnelikud, et kuulume Mitmekesisuse kokkuleppega liitunud organisatsioonide hulka.

See on meie loo algus. Pingutame iga päev, et pakkuda paindlikku ja personaalset logistikateenust, mis ületab kliendi ootusi. Pingutame iga päev, et igal “etsikal” on nauding olla meie meeskonnaliige. Kui Sulle tundub meie lugu põnev, jälgi meid Instagramis.

 

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!