Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Galerii: Aleksander Bankiir (ETS Logistika) Logistikaseminar 2018 intervjuu

Aleksander Bankiir ETS Logistikast esines konverentsil Logistikaseminar 2018, mis toimus seekord Tallinna lauluväljakul.

ETS Logistika esindaja kutsuti logistikaseminarile intervjuu vormis esinema, arutlemaks vene keele vajalikkuse üle logistikasektoris. Bankiiri intervjueeris seminari moderaator Henri Meerbach. Kuulajaskonna moodustastid logistikatudengid, õppejõud ja ettevõtete esindajad.

Enne konverentsi läbi viidud küsitlusest selgus:

  • Noorte hulgas on vene keele oskus vähenenud.
  • Vene keele oskust peavad tööle kandideerimisel oluliseks nii ettevõtjad kui ka tööle kandideerijad ise.

Diskussioonis keskenduti lahenduste otsimisele, kuidas tööotsijad ja tööandjad üheskoos saaksid noorema põlvkonna vene keele oskust logistikasektoris töötamiseks täiendada. Nii saal kui ka intervjueeritav nõustusid, et vene keele vähene oskus ei tohi olla takistuseks tööle saamisel.

Bankiir julgustas vene keelega kimpus olevaid tudengeid kandideerima ka positsioonidele, kus vene keele oskust nõutakse. Vene keelt ei tohi üle tähtsustada, sest tegemist on ühe oskusega paljude hulgast. Bankiir innustas tudengeid rõhutama oma valmisolekut keele (või muu) oskuse parandamiseks praktika käigus. Bankiiri sõnul hinnatakse ETS Logistikas uute inimeste värbamisel eelkõige tööotsija avatust uutele teadmistele mitte nende olemasolu konkreetsel ajahetkel.

Bankiir kutsus ettevõtjaid üles andma noortele võimalust kandideerimisel näidata oma soovi ja paindlikkust õppida ning mitte piirduda vaid konkreetsete oskuste hindamisega antud ajahetkel.

Vaata pilte allolevast galeriist (fotod Anne-Mai Soop, Logistikaseminar 2018).

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!