Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Kaupade pakendamine

Kaupade pakendamine – kuidas kaup pakendada, et see transpordi käigus viga ei saaks?

Sinu kohustus on pakkida kaup korralikult. See kehtib nii eraisikuna kui ka ettevõtte alt tellides. Eesmärk on kaitsta kaupa vibratsiooni ja hõõrdumise eest. Korralik pakendamine on ainult ja ainult saatja kohustus.

Veendumaks, et Sinu kaupa käsitletakse õigesti, võid kaubale lisada käitlemise sildi. Erinevaid silte saad Excel-failina allalaadida ja printida.

Mõned nõuanded, mida pane tähele.

Paki peale kirjuta või kleebi silt, kus on kirjas saaja ning saatja nimed koos täpsete aadresside ja kontaktnumbritega.

Vali sobiv pakend. Koduses majapidamises sobivad hästi kodutehnikast ülejäänud papp- või plastikkastid. Õrnema kauba puhul sobib hästi puitkast. Ära võta liiga suurt kasti, sest transpordi hindu arvestatakse mõõtude järgi.
karpJuhul, kui saadetav kaup koosneb erinevatest detailidest, paki iga osa eraldi mulli-või toidukile sisse. Nonde puudumisel sobivad hästi vanad ajalehed. Eesmärk on, et erinevad osad paki sees ei hõõruks üksteise ega ka suure transpordipakendi vastu.

bubble

Pane kaup (või kaubaosad) suurde pakendisse. Tühi ruum täida täitematerjaliga. Täitematerjaliks sobivad ajalehed, penoplasti tükid ja mullikile. Enne sulgemist, kontrolli karpi seda õrnalt raputades. Kui kaup liigub, lisa täitematerjali juurde.

vaht

 

Arvutite, telekate ja muu tehnika korral kasuta võimalusel alati originaalpakendeid.

arvuti

Pakk sulge korralikult. Ära kasuta kitsaid ja õrna liimiga kleeplinte – need kipuvad lahti tulema. Paki sulgemisel ära kleeplindiga koonerda. Ära unusta ka külgedelt kinnitada.

Paki peale kirjuta või kleebi silt, kus on kirjas saaja ning saatja nimed koos täpsete aadresside ja kontaktnumbritega.

Kui tegemist on raske kaubaga, lae kaup alusele.

Veendumaks, et Sinu kaupa käsitletakse õigesti, võid kaubale lisada käitlemise sildi.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!