Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ETS Logistika laieneb Rootsi turule: Göteborgi logistikamess ja uued koostööpartnerid

ETS Logistika osales Göteborgi logistikamessil. Meie jaoks oli tegemist märgilise sündmusega, kuna alustame 2024. aastal rahvusvaheliste kaubavedude pakkumisega Rootsi klientidele.

Logistik & Transport messil osalemine andis meile võimaluse leida uusi koostööpartnereid Rootsis. Skandinaaviasse laienemine on ETS Logistika jaoks oluline strateegiline arengusamm, et tugevdada oma positsiooni Põhja-Euroopa regioonis. Antud messil oli meie eesmärk leida usaldusväärsed partnerid, kellega koostööd teha ja tagada kvaliteetne teenus Rootsi klientidele. Teiste hulgas kohtusime DB Cargo, Gothenburg RORO terminali, Ewals Cargo ning DFDS esindajatega.

Eelkõige keskendusime Skandinaavia turu iseärasustele intermodaalse ja keskkonnasõbraliku kaubaveo osas. Rootsi on tuntud keskkonnateadlikkuse ja säästva transpordi poolest ning see mängib olulist rolli ka kaubavedude valdkonnas. Üks oluline aspekt on intermodaalne transpordiviis, kus erinevad veoviisid, nagu maantee, raudtee ja meretransport, ühendatakse, et vähendada keskkonnamõju. See võimaldab kaupade tõhusamat transporti, vähendades samal ajal CO2 heidet. Lisaks on Rootsi pühendunud alternatiivsete kütuste ja elektrifitseeritud transpordivahendite kasutuselevõtule. See hõlmab rohkemate elektriliste sõidukite ja hübriidtehnoloogiat kasutavate veokite integreerimist kaubaveo süsteemi, mis aitab vähendada õhusaastet.

Kokkuvõttes on Rootsi kaubavedude maastikul keskkonnasõbralikkus muutumas peamiseks fookuspunktiks. See loob uusi võimalusi kaubaveo ettevõtetele, kes soovivad pakkuda säästvaid ja keskkonnasõbralikke lahendusi oma klientidele ning see on ka üks aspekt, millele ETS Logistika keskendub oma laienemisel Rootsi turule.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!