Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ETS Logistika otsib Rakveresse soome keele oskusega meeskonnaliiget (eelneb väljaõpe)

Seoses töömahu suurenemisega Soome klientidele otsime Rakveresse soome keele oskusega (suhtlustasandil) meeskonnaliiget! Ole mureta, kui Sul puuduvad logistikaalased kogemused. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su välja.

Kandideerimine lõpeb kohe, kui esimene kandideerija on 2 vooru (CV+kaaskiri ning intervjuu) edukalt läbinud. Seega – edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume aega viitmata intervjuule. Kui vestlusel läheb kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

ETS Logistika on Rakveres asuv ekspedeerimisettevõte, mis tegeleb rahvusvahelise transpordiga. Teenuseportfellis on maantee-, mere-, raudtee- ja lennutransport, tolliteenused ning veosekindlustus. Meie kliendid ja partnerid asuvad valdavalt Eestis ja Soomes. Igapäeva töös lähtume Lean juhtimismeetodist ning standardiseeritud töökorraldusest. Rohkem näed meist InstagramistFacebookist ja Youtube´st.

ets2020_meeskond

Kandideerimiseks saada aadressile aleksander@etslogistika.ee

  • Oma CV
  • Vastus küsimusele: “Miks peaks just minust etsikas saama?”. Kirjutatud tekst peab olema minimaalselt 300 ning maksimaalselt 400 sõna. Teksti võid rikastada täpselt nii, kuidas Sa ise heaks arvad (pildid, videod, dokumendid vms).
  • Kandideerimine lõpeb kohe, kui esimene kandideerija on 2 vooru (CV+kaaskiri ning intervjuu) edukalt läbinud. Seega – edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume aega viitmata intervjuule. Kui vestlusel läheb samuti kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

Meie eesmärk on veenduda, et just Sina saad allpool kirjeldatud ülesannetega edukalt hakkama ning teed meie meeskonna tugevamaks.

Ära jäta kandideerimata, kui Sul puudub varasem kokkupuude transpordi ja logistikaga. Enne tööga pihta hakkamist õpetame Su 100% välja.


Saad tööga hästi hakkama, kui oled keskmisest julgem ja avatum suhtleja ning Sulle meeldib tulemustele orienteeritud müügitegevus. Eelpool mainitu on oluline, sest rohkem kui pooled päringutest on meieni esmakordsetelt jõudvatelt klientidelt ning 99% suhtlusest toimub telefonis.

Sulle sobib see amet, kui suur hulk sissetulevaid e-kirju ja telefonikõnesid ning kiire töötempo ei ole Sinu jaoks probleem. Tuled kenasti toime, kui tunned end arvutis mugavalt ning oled pigem nobe trükkija (kirjutame päevas palju e-kirju).

etslogistikasup

Sinu tulevane töökoht asub Rakveres, Võidu 3. Usume, et meil on Rakvere kõige kenam ja hubasem kontor. Maja kõrval on mugav parkimine. Kontori vahetus lähetuses on rongijaam. Seega tööle tulemine rongiga Tallinna, Narva või Tartu poolt on igati mugav. Tunned meie maja ära suure ETS Logistika logo järgi.

Sinu tööaeg on E-R 08.30-17.00. Nagu elus ikka, tuleb aeg-ajalt ette ootamatuseid, mis vajavaid Sinu tähelepanu ka väljaspool tööaega. Oma töö tegemiseks saad meilt kõik vajalikud töövahendid.

Sinu peamine ülesanne on soome keelt kõnelevate klientide hinnapäringutele vastamine ja käsitlemine telefonis. Sinu ülesanne on päringute realiseerimine tellimusteks, mis eeldab Sinult kiiret reageerimisvõimet ning julgust pidada hinnaläbirääkimisi telefonis klientide ning allhankijatega. Sina vastutad töösse läinud tellimuste sujuva kulgemise (alates kauba pealelaadimisest kuni kauba mahalaadimiseni) ning kliendi jooksva informeerimise eest.

etsmeeskond2020

Sinu ülesanne on klientidele kõrvalteenusena müüa kauba koguriskikindlustust (oleme kindlustusseltsi PZU Eesti ametlik agent) ning Euroopa Liidu väliste vedude puhul tolliteenust (ETS Logistika on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt kinnitatud tolliagentuur).

Tööalane suhtlus toimub peamiselt eesti, inglise ja soome keeles. Kui heal tasemel peab Sinu võõrkeelte oskus olema? Me ei eelda, et oled võõrkeelte filoloog ja oskad tekste tõlkida. See pole meie eesmärk. Suhtlustasandi all peame silmas, et oled varasemalt kokku puutunud soome- ja inglisekeelsete klientide teenindamisega (hotellis, restoranis või mujal tööd tehes) või oled mõnel muul põhjusel pidanud soome- ja inglise keelt kasutama. Ära muretse, kui Su võõrkeelte oskus on roostes. Antul tööl tekib vilumus kiiresti, kuna kasutad soome ja inglise keelt igapäevaselt.

Katseajal töötad ainult Rakvere kontoris kohal olles (E-R 08:30-17:00). Pärast katseaega on Sul kaugtöö võimalus. Neljal päeval nädalas võid teha tööd seal, kus Sulle sobib: kodus, suvilas, Rakveres ETS Logistika kontoris või mujal. Täpselt seal, kus Sulle endale kõige mugavam ja motiveerivam on. Kontoripäevi kasutame omavahelisteks aruteludeks ning koosolekuteks. Kaugtöö võimalust rakendame alates aastast 2012.

Võtame aegajalt ühiselt ette tööväliseid tegevusi. Oleme teinud joogat, käinud SUPitamas, seiklusparkides, sõitnud ATV-de ja kanuudega. Oleme käinud lasketiirus, teatris, kelgutamas ning koos sportimas. Usume, et lisaks töökeskkonnale on meeskonna koostoimimisel olulisel kohal ka meelt lahutavad töövälised üritused. Iga aasta lõpus käime kogu meeskonnaga SPA-s ning seame sihte uueks hooajaks.

Ettevõtte juhtimisse on kaasatud kõik töötajad ning igaüks meist osaleb igapäevaselt protsesside paremaks muutmisel. ETS Logistika on üks esimestest Mitmekesisuse kokkuleppega liitujaid. Austame kõiki kolleege ning väärtustame võrdse kohtlemise põhimõtet.

Sinu esimese nelja kuu töötasu kuus on 800 EUR neto. Pärast iga neljakuulise väljaõppe tsükli (kokku 3 x 4 kuud) läbimist Sinu palk tõuseb. Esimese aasta lõpuks on Sinu töötasu kuus 1000 EUR neto. Kui suur on Sinu palk tulevikus? ETS Logistika kahe aastase staažiga logistikute ühe kuu töötasu on 1100-1300 EUR neto ning kolme ja rohkem aastase staažiga logistikute ühe kuu töötasu on 1400-2000 EUR neto.


Saada aadressile aleksander@etslogistika.ee:

  • Oma CV
  • Vastus küsimusele: “Miks peaks just minust etsikas saama?”. Kirjutatud tekst peab olema minimaalselt 300 ning maksimaalselt 400 sõna. Teksti võid rikastada täpselt nii, kuidas Sa ise heaks arvad (pildid, videod, dokumendid vms).
  • Kandideerimine lõpeb kohe, kui esimene suhtlustasandil soome keelt kõnelev kandideerija on 2 vooru (CV+kaaskiri ning intervjuu) edukalt läbinud. Seega – edasta meile oma CV ning kaaskiri esimesel võimalusel, et saaksime need üle vaadata. Edasipääsenu kutsume aega viivitmata intervjuule. Kui vestlusel läheb samuti kõik kenasti, alustamegi kohe või Sulle sobival esimesel võimalusel.

Meil on väga hea meel, kui meile tööle kandideerid.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!