Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Tõime Eesti maailmaränduritele kahemehe sõudepaadi Rannoch R25. Head treenimist, rändurid!

Tõime UK-st Eestisse unikaalse kahemehe sõudepaadi Rannoch R25. Maailmarändurid Hannes Hanso ja Mart Kuusk on otsustanud ette võtta Ultimate Challenge´i – aerutada üle Atlandi ookeani.

Meie poolt osalesid projektis Eliise, Elerin ja Pille. Eliise ja Elerin vastutasid sujuva veo eest Suurbritanniast Eestisse ning Pille korraldas kõik kohustuslikud tolliprotseduurid. Paadi korjasime peale Fishguardist (UK). Tänaseks on alus oma uues kodusadamas Saaremaal. Eestisse toodud sõudepaadi teeb eriliseks asjaolu, et Gareth Reynolds on sama alusega Atlandi ookeani juba ületanud. Ta sõudis 3000 miili üle Atlandi ookeani 51 päeva, 3 tunni ja 59 minutiga. Projektist kirjutas pikemalt Virumaa Teataja.

Soovime Hannesele ja Mardile rõõmsaid treeningmiile! Hoiame pöialt, et retk õnnestuks. Fotodel näete esimesi treeningmiile kodumaa vetes ning video sõudepaadi pealelaadimiselt Inglismaal.

Fotod: Hannes Hanso erakoguKüsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!