Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Facebook

Video: A. Le Coq Arena uute tribüüniistmete saabumine ETS Logistikaga

IMG_0097

Kirjutas Erki-Tõnis

ETS Logistika teostas Sportservice OÜ uute tribüüniistmete transpordi A. Le Coq Arenale, kus toimub 2018. aasta UEFA Superkarikafinaal. Vaata videot ühe osa saabumisest staadionile.

Tribüüni laiendus on üks osa Lilleküla staadioni juurdeehitusest, millega arena saab juurde viis tuhat istekohta. ETS Logistika teostas uute tribüüniistmete transpordi staadionile, kokku mitu “rekkatäit”. Ehituse tarbeks eraldas Eest Vabariigi valitsus viis miljonit eurot.

UEFA Superkarikafinaalis kohtuvad 14. augustil 2018 Meistrite liiga ja Euroopa liiga võitjad. Selleks ajaks on plaanis Lilleküla staadioni laiendus lõpetada. Eesti Jalgpalli Liidu presidendi Aivar Pohlaku sõnul on Meistrite liiga ja Euroopa liiga võitjate kohtumine klubijalgpalli absoluutne tippmäng, mis kunagi Eestis toimuma saab.

Ühtlasi on tegemist Euroopa klubijalgpalli hooaja avalahinguga, millest teevad teleülekande rohkem kui kaks sada riiki. UEFA superkarika on viis korda võitnud FC Barcelona ja AC Milan, kolmel korral Liverpool FC ja Real Madrid CF.

(Blogiartikkel on osaliselt refereeritud portaalist sport.err.ee)

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!