Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Kersti Sirge

Kersti Sirge

Kersti aitab Sind kaubavedude organiseerimisel.

Kerstiga saad ühendust mobiililt +372 555 34 554, lauatelefonilt +372 602 2432, e-mailis kersti@etslogistika.ee või Skype‘s kasutaja alt Kersti ETS Logistika.

Kersti on põhjalik ja abivalmis. Oma olemuselt on Kersti distsiplineeritud ja soovib alati keerulistele olukordade lahenduse leida. Kersti seisab kahe jalaga maa peal, on hoolas ega jäta ühtki tööd pooleli. Erialaselt lõpetas Kersti edukalt 2021. aastal Paide Kutsehariduskeskuse logisitiku/veokorraldaja kursuse. Kersti on muuhulgas läbinud ajateenistuse ning on auastmelt seersant. Pärast ajateenistust töötas ta Eesti Kaitseväes Tapa väljaõppekeskus rühmavanemana. 2024. aastal läbis Kersti Autoserti ADR koolituse ning sai vastava tunnistuse.

Kersti on tegelenud elus kõikvõimalike hobidega, kuid praegu sõidab ta suvel mootorrattaga ja talvel lumelauaga. Ta on väga perekeskne inimene ning veedab palju aega looduses ja värskes õhus.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!