Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Veoteenus sisaldab tasuta nõuandeid autojuhilt

Lene_Aadli_1

Kirjutas Lene Aadli

Küsi julgelt autojuhilt nõu

Logistika igapäevane rutiin on kauba laadimine autosse. Rahvusvahelise transpordi piibli – CMR konventsiooni alusel vastutab pealelaadimise eest kauba saatja. Autojuht ei ole kohustatud selles protsessis kätt külge panema.

Tema ülesanne on viibida laadimise juures ning autot juhtida. Siiski ei ole juhi töö ainult auto kõrval suitsu teha.
Tema käest võib alati julgesti nõu küsida kauba laadimise kohta. Ehk siis – autojuhile võib esitada absoluutselt kõiki küsimusi, mis on seotud laadimisega.

Logistika valdkond hõlmab palju erinevaid laadimist puudutavaid nüansse. Juhil on palju kogemusi ja ideid, kuidas kaupa autosse paigaldada, et veoteenus oleks turvaline.

Lisaks kauba paigutamise soovitustele, annab juht nõu ka laadimisel vajamineva varustuse, nagu rihmade, kaitsenurkade ja teiste abivahendite sihipäraseks kasutamiseks, mis ennetab kauba kahjustumist sõidu ajal. Veoteenus on seeläbi turvalisem ja logistika protsess kvaliteetsem.

Kui tellid veoteenuse, ära häbene juhilt hea nõu küsida ning paluda tal pärast laadimist veel kord kaup üle vaadata. Hea veoteenus algab alati korrektsest laadimisest.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!