Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

ETS Logistika allkirjastab Mitmekesisuse kokkuleppe

Erinevus rikastab

ETS Logistika allkirjastas Euroopa Liidu Majas Mitmekesisuse kokkuleppe, et rõhutada inimeste võrdset kohtlemist töökeskkonnas ning mitmekesisust juhtimisel. 

Meie jaoks on see oluline, kuna püüame hävitada stagneerunud juhtimisvõtteid ning püsida konkurentsivõimelisena läbi avatud töökeskkonna.

Leppega on tuntumatest ettevõtetest liitunud Swedbank, Skanska EMV, Kaubamaja AS, Microsoft Eesti, Elion jt. Koos ETS Logistikaga andis leppele allkirja teiste hulgas Tallinna Teletorn, Selver ning Suurbritannia saatkond.

Miks see meile korda läheb? ETS Logistikat juhivad töötajad, läbi nende endi poolt loodud ja regulaarselt parandatava standardi, mille mõõdupuuks on kliendi rahulolu. Iga töötaja idee läheb kaalumisele, olenamata idee esitaja vanusest, ametikohast, staažist või rahvusest. Usume sellesse ning jätkame seda.

Mitmekesisuse kokkulepe algatati 2012. aastal Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi võrdse kohtlemise projekti “Erinevus rikastab” raames. Projekti rahastab Euroopa Komisjon, sotsiaalministeerium ning TTÜ õiguse instituut.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!