Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Facebook

Etsikate mõnus õhtupoolik hobustega ratsutades

Meile meeldib puhata. Otsustasime linnakärast, arvutitest ja telefonidest puhata ning hobustega ratsutama minna.

Suuremal osal meist ratsutamise kogemus puudus, mis tegi väljasõidu eriti põnevaks. Laupäevasel pärastlõunal sõitsime Hingu külla (Harjumaa) põldude ja metsade vahele. Meid võõrustas vahva pereettevõte Hobuteenused. Ratsutamisele eelnes hobuste söötmine, hooldamine, varustuse kätteandmine ning põhitõdede selgitamine. Enne matka olid kõikide näod pigem skeptilised ja ärevil (välja arvatud Anna, nagu pildilt näha on).

ratsutamine2

Iga etsikas sai endale lemmikhobuse valida, kellega koos teele asuda. Eriti meeldiski meile see, et ratsutamine toimus matka vormis, mööda metsaradu ja põlde. Pikk hobumatk heas seltskonnas maalilises Eestimaa looduses mõjus vägagi teraapiliselt.

ratsutamine

Päeva lõpuks olid näod naerul (ning tagumikud kanged). Nagu allolevalt pildilt näha, valitsesid kõik oma hobuseid edukalt ning moodustasime ühispildi tarvis kena rivi. Jäime väga rahule ning soovitame ka teistele.

ratsutamine4

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!