Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Facebook

Galerii: ETS Logistika osales mitmekesisuse konverentsi diskussioonipaneelis

Tallinnas toimus Eesti eesistumise raames mitmekesisuse juhtimise konverents. ETS Logistika osales nn milleeniumilaste diskussioonipaneelis. Meid esindas Aleksander.

Kaheksandat korda toimunud konverents on Euroopa ettevõtete ja organisatsioonide mitmekesisuse kokkulepete aastafoorum, kus arutletakse mitmekesisuse ja kaasatuse valdkonna arenguid ja trende. ETS Logistika liitus mitmekesisuse kokkuleppega 2013 (loe täpsemalt siit). Eelmisel aastafoorumil Dublinis esindas meid Stella (loe Stella kokkuvõtet Iirimaal toimunust).

Konverentsil tegid teiste seas ettekanded Marju Lauristin (Tartu Ülikooli professor), Patrick Taran (Global Migration Policy Associates president), Sari Brody (IKEA mitmekesisuse ja juhtimise valdkonna juht) ja Helen Tynan (Google, Director for People Operations). Lisaks esinesid mitu ettevõtet, kes selgitasid ja tõid näiteid, miks nende jaoks on inimeste erinevuste austamine oluline ning kuidas on teema seotud juhtimise ja reaalse ärikasuga.

ETS Logistika osales töötoa “Leading the millennial workforce: radical transformation of diversity and inclusion” diskussioonipaneelis. Aleksander tutvustas ETS Logistika meeskonna töö põhimõtteid, keskendudes peamiselt kaugtööle (remote work), tulemusjuhtimisele ja kogu meeskonda kaasavale standardiseeritud töökorraldusele.

Vaata konverentsi galeriid (fotod Raul Mee).

 

 

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!