Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Galerii: ETS Logistika toimetas digitaalsed õppevahendid Ukraina lasteaiale

Mõned projektid on südamele eriti lähedal. Üks selline projekt oli meie hiljutine kaubavedu Eestist Ukrainasse, mille viisime läbi SA Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskuse (ESTDEV) palvel.

Meie sihtkohaks oli Ovrutši lasteaed Ukrainas, kuhu toimetasime digitaalseid õppevahendeid, arvuteid ja muud kontoritehnikat, mis on hädavajalikud lasteaia igapäevaseks toimimiseks.

ukrainakaubavedu106

Foto: Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus

Kogu projekt algas ESTDEV-i initsiatiivist toetada Ukraina ülesehitust ja haridust, tuues kaasaegseid õppevahendeid lastele, kes elavad sõjast mõjutatud piirkondades. Ovrutši lasteaed, mis asub Žõtomõri oblastis, on üks neist haridusasutustest, mis vajab eriti tuge, et pakkuda oma lastele kvaliteetset haridust ja turvalist keskkonda.

ETS Logistika sai ülesandeks transportida Eestis kogutud tehnika, mis sisaldas mitmesuguseid digitaalseid õppevahendeid, arvuteid, printereid ja muud vajalikku kontoritehnikat. Meie meeskond koordineeris hoolikalt kõik logistikaga seotud üksikasjad, tagamaks, et kaup jõuaks õigel ajal ja turvaliselt sihtkohta. Meie poolt tegelesid logistikaga Aleksander ja Lene, tagades, et kõik toimingud kulgeksid plaanipäraselt.

ukrainakaubavedu103

Foto: Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus

Lisaks kaubaveole oli projekti üheks olulisemaks osaks tolliformaalsuste korraldamine. ETS Logistika, olles ka tolliagentuur, võttis enda kanda kõik vajalikud tolliprotseduurid, et tagada kaupade seaduslik ja kiire piiriületus. Meie tollideklarant Kadri koostas ja esitas kõik vajalikud tollidokumendid ning koordineeris tollikontrolli protsessi, et vältida viivitusi ja tagada kaupade sujuv liikumine.

Kui tehnika jõudis Ovrutši lasteaeda, oli rõõm ja tänutunne mõlemapoolne. Lasteaed sai vahendid, mis parandavad oluliselt nende hariduse kvaliteeti ja õpetajate töötingimusi. Projekti kohta saate rohkem lugeda ESTDEV-i kodulehelt siit.

Aitäh, et saime olla osa sellest algatusest. Ootame põnevusega järgmisi väljakutseid, mis võimaldavad meil jätkata positiivsete muutuste loomist üle kogu maailma.


Kui mõni ettevõte või eraisik soovib rahaliselt või praktiliste vahenditega Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskuse (ESTDEV) tegevusi Ukrainas toetada, võib julgelt ühendust võtta Keskusega. Täiendava teabe saamiseks ja annetamisvõimaluste kohta vaadake siit. Teie toetus aitab kaasa Ukraina laste hariduse ja tuleviku parandamisele.


ukrainakaubavedu107

Foto: Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus

ukrainakaubavedu104

Foto: Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus

Ukrainakaubavedu110

Foto: Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus

 

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!