Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

aleksanderbankiir1001

Aleksander Bankiir

Sass on ETS Logistika juhataja, kelle ülesanne on ettevõtte juhtimine.

Sassiga saad ühendust lauatelefonilt +372 602 2432, e-mailis aleksander@etslogistika.ee või Skype‘s (kasutajanimi aleksander.bankiir). Sass on ETS Logistics OÜ isikuandmete kaitse eest vastutav isik.

Ta on omandanud erialase kõrghariduse Tallinna Tehnikaülikoolis ning Tartu Ülikoolis, spetsialiseerudes rahvusvahelisele logistikale ning ärijuhtimisele.

Oma praktilised kogemused on ta saanud töötades ekspediitorina Eesti edukamates logistikaettevõtetes ACE Logistics Estonia ja SCS Logistika. Lisaks on ta täiendanud enda logistikaalaseid teadmisi Austraalias, ettevõttes Queensland Port Marine Services. 2012. a läbis Sass edukalt lennutranspordi korraldamise koolituse Riia koolitusettevõttes Be Smart.

Sass osaleb külalislektorina kontsultatsiooniettevõttes Leanway, rääkides LEAN-meetodist. Sass on ettevõtlusklubi Heade Mõtete Klubi MTÜ tegevliige ning kuulub Rakvere Reaalgümnaasiumi vilistlaskogu juhatusse. Vabal ajal meeldib talle tegeleda eelkõige jooksmise ja lugemisega. Sass on Eesti kaitseväe reservohvitser.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!