Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Facebook

Galerii: miks meile meeldib kaugtöö?

Rakendame 2012. aastast kaugtööd. Viimane ei tähenda, et kontoris on keelatud tööd teha või kontorit ei ole olemas. Kaugtöö tähendab igaühe vaba valikut oma töökoha osas.

Eelkõige meeldib meile kaugtööd rakendada just sellisel päeval nagu täna. 23. veebruaril ehk üks päev enne rahvuspüha, mis tähendab lühendatud tööpäeva. Oleme ausad, igaüks meist mõtleb juba taolise päeva hommikul, mida mõnusat vaba pärastlõunaga peale hakata. Minna vanematele külla, sõita sõprade juurde maale? Samas tööpäev kestab ju kuni kella kaheni?

Kaugtöö võimaldabki win-win lahendust. Mitmed meist sõitsid juba eelneval õhtul linnast välja ning veedavad tänase tööpäeva (kuni 14.00) erinevates paikades üle Eesti. Täna asuvad meie meeskonnaliikmed näiteks Saaremaal, Rakveres, Tallinnas ja Hiiumaal. Osa meist otsustas ka kontori kasuks – igaüks otsustab ise.

Kui ametikoht võimaldab tehnoloogia abil tööülesannete täitmist väljaspool traditsioonilisi kontoriruume, usume kaugtöösse 100%. Kui me ise oleme õnnelikud, siis on ka meie klient õnnelik. Põhjalikumalt loe kaugtööst Stella tehtud uurimustööst.

Osad meie meeskonnaliikmed tegid pildi oma tänase tööpäeva miljööst. Vaata galeriid.

Head EV 100 tähistamist!

ETS Logistika kontorHiiumaakaugtööHiiumakaugtöö2RakverekaugtööSaaremaakaugtööTallinnkaugtöö

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!