Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Hannes Hanso ja Mart Kuuse sõudepaat uues kuues ja suur seiklus üle Atlandi ookeani algab!

Rõõm on jagada värskeid uudiseid! Hannes Hanso ja Mart Kuuse sõudepaat on saanud värske kujunduse ning seda kaunistab uhkelt ETS Logistika logo. Mehed sõuavad Atlandi ookeani. Dokumentaalsarja filmimine juba käib ja start on planeeritud selle aasta detsembris.


Projektist vändatakse ka põnev dokumentaalsari, kus ETS Logistika aktiivselt kaasa lööb. Juba sel suvel toimub meie Rakvere kontoris filmimine, kus näidatakse logistika ettevalmistusi. See on suurepärane võimalus heita pilk telgitagustesse ja näha, kuidas selline seiklus ellu viiakse.

Hakkame ettevalmistusi ja retke aktiivselt ETS Logistika Instagramis ja Facebookis kajastama, et kõikidele huvilistele värskeid kaadreid jagada. Liitu meie sotsiaalmeediaga ja ole kursis kõikide põnevate sündmustega ning näe eksklusiivset sisu!

hanneshanso_martkuusk1

Foto: Mart Kuusk

Kuidas kõik alguse sai?

Kõik sai alguse meie heade sõprade ja tuntud rännumeeste, Eh Uhhuduuri seltskonna meestega, kellel tekkis hulljulge mõte ületada Atlandi ookean sõudepaadiga. Nende seiklushimu ja julgus inspireerisid ka meid ETS Logistikas kaasa lööma.

Meie esimene kontakt Hannes Hanso ja Mart Kuusega sündis, kui väärikas sõudepaat vajas transporti ja tollitoiminguid Ühendkuningriigist Eestisse. Eestis paat talvitus ning läbis uuenduskuuri, mille käigus sai see ka uue kujunduse ja uhkelt meie logo.

ETS Logistika ja projekt

ETS Logistika vastutab kogu sõudepaadi transpordi eest Eestist Tenerifele, kust sõudmine alguse saab. Samuti võtame enda kanda paadi tagasi toomise ja tollitoimingud Antigualt tagasi Euroopasse. Meie tiim on põnevil ja valmis tegutsema.

Lisaks ETS Logistikale löövad projektis kaasa ka Telia, Inspira, Cybernetica, Fortal, Stalla ja Atla Distellery.

Unikaalne seiklus

Hannes Hanso ja Mart Kuuse plaan on ületada Atlandi ookean, alustades sõudmist Tenerife saarelt ja lõpetades Antigual. See teekond on ainulaadne mitte ainult oma pikkuse tõttu, vaid ka sellepärast, et nad plaanivad seda teha käsitsi sõudepaadiga, mis nõuab erakordset füüsilist ja vaimset vastupidavust. Start Tenerifelt toimub eeldatavasti selle aasta detsembris ning teekond kestab hinnanguliselt 50–60 päeva, sõltuvalt ilmastikuoludest ja muudest teguritest.

Paat tegi oma debüüdi Pärnu Grillfestil, kus see pälvis palju tähelepanu ja kiidusõnu. Sel suvel on võimalik Hannes Hanso ja Mart Kuuse uhket sõudepaati näha mitmel festivalil üle Eesti. Tule ja vaata oma silmaga, kuidas paat uues kuues välja näeb!

Jälgige põnevat seiklust koos meiega!

Alustame ETS Logistika sotsiaalmeedias aktiivselt ettevalmistuste ja seikluste kajastamist, et jagada värskeid kaadreid kõikidele huvilistele. Liitu meie sotsiaalmeediaga ja ole kursis põnevate sündmustega ning vaata eksklusiivset sisu!

Instagram | Facebook

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!