Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Video: Markko Moisar ja ETS Logistika meeskond taipoksi treeningul

Meile meeldib end aeg-ajalt millegi täiesti töövälisega proovile panna. Seekord õpetas meile profivõitleja Markko Moisar taipoksi.

Eesti üks parimaid taipoksi võitlejaid Markko Moisar tutvustas meile Muay Thai alustalasid. Taipoks on kõige universaalsem püstivõitlussport, kus on lubatud käte-, jala-, põlve- ja küünarnukilöögid. Samuti rakendatakse püstimaadlust ehk kintši, mis tagab harrastajale kontrolli oma keha üle.

Meie treening toimus varahommikul Keilas Team Moisari treeningsaalis. Esmalt tutvustas treener meile Muay Thai ajalugu ning oma teekonda ala juurde. Pärast sissejuhatust saime hüpenöörid ning alustasime soojendusega. Seejärel jätkasime baasliigutuste drillimisega. Harjutuste vahepeal tegime kätekõverdusi ja treenisime kõhulihaseid. Täiesti lõpus saime õpitut lapade ehk löögipatjade peal harjutada (videos). Higi voolas, aga nautisime täiega! Treeningu lõpetasime ühispildiga.

ETS Logistika tänab siiralt Markkot kihvti hommikupooliku eest. Saime mõnusa motivatsioonisüsti uueks nädalaks.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!