Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Videoblogi: ETS Logistika konteinervedu – sihtkoht Tallinna lennujaam

Reede õhtul filmisime ühe pika protsessi lõppfaasi. Rahvusvaheline konteinervedu mitmesaja tonni ehitusmaterjali toimetamiseks peagi valmivasse autoparklasse, mida rajab Tallinna lennujaam. Logistika eest vastutas ETS Logistika veokorraldaja Daniil.

Videos näidatud projekti lõppfaas on seotud Tallinna lennujaama uue autoparkla ehitusega, mida teostab KMG Inseneriehituse AS. Daniil ja Aleksander teevad videoblogis ülevaate, milline näeb välja rahvusvahelise konteinerveo lõppfaas: 20-jalaste konteinerite transport Muuga sadamast lõppsihtkohta.

Videos on näha sideloader tüüpi (kahe hüdrotõstukiga) poolhaagisautoronge, mis sõitsid reede õhtul mitmeid kordi Muuga sadama ja lennujaama vahel, transportimaks kõik konteinerid sihtkohta. Käesolevas videos näete kolme konteineri saabumist.

ETS Logistika teostas Tallinna lennujaama juurdeehituse projektis rahvusvahelise konteinerveo ehitusmaterjalide transportimiseks objektile. Logistilist operatsiooni juhtis Daniil. Tema ülesanne oli mitme kuu vältel suhelda peale- ja mahalaadijatega, laevaliini ning lähte- ja sihtsadamaga. Samuti vastutasime tollideklaratsioonide vormistamise eest Eesti Maksu- ja Tolliametis.

Põneva projekti lõppfaasi ühe etapi jäädvustasime lisaks videoblogile ka kahe teise kaameraga. Head vaatamist!

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!