Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

Viisime Ukrainasse Herojam Slava humanitaarabi!

Viisime koostöös Herojam Slava MTÜ-ga Kiievisse ning Pokrovisse humanitaarabi.

Ukraina toetuseks loodud MTÜ Herojam Slava alustas novembris raha kogumisega Hersoni, Harkivi ja Dnipropetrovski oblasti elanikele gaasipliitide ning balloonide hankimiseks. Iga kogutud 150 euro eest saab üks pere endale gaasipliidi ning gaasiballooni.

Antud koormaga läks Ukrainasse 300 laua peale käivat gaasipliiti. Koorma saajateks olid Ukraina relvajõudude erioperatsioonijõud ning Pokrovi linnavalitsus. Nemad toimetavad gaasipliidid edasi rindelähedastesse kodudesse, et inimesed saaksid teha sooja toitu kodudes, kus pole enam gaasi ja/või elektrit.

ETS-i poolt tegelesid antud operatsiooniga tollideklarant Kadri ning veotellimuste haldur Maria. Projekt hõlmas nii veo korraldamist koostöös meie Ukraina partneriga kui ka tolliformaalsusi Eestis ja Ukrainas, kuna Ukraina ei ole veel Euroopa Liidu liige.
Lisame siia muutmata kujul Herojam Slava MTÜ tagasiside teostatud operatsioonile.

Ma ei oleks kunagi tegelikult isegi lootnud, et läbi Eesti logistikaettevōtte saab korraldatud transpordi otseses mōttes Ukraina sōja ühte tulipunkti. Samal õhtul kui meie Pokrovi elanikele mōeldud gaasipliidid laadidi maha, sattus regioon taaskord massiivse kahuritule alla. Südamest suur tänu,” Jaanika Merilo, Herojam Slava MTÜ asutaja.

Слава Україні!


Tee oma panus toetades Herojam Slava MTÜ tegevust annetusega.

MTÜ Herojam Slava, Swedbank EE752200221079456833
Herojam Slava MTÜ ei võta administreerimistasu, 100% annetatud summadest jõuab abivajajale.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!