Transport ja logistika uksest ukseni | ETS LogistikaTransport ja logistika uksest ukseni | ETS Logistika

IMO ja IMDG

Meretransport

Otsid võimalust, kuidas tuua kaup ära Hiinast või saata üle ookeani USA-sse ning lennutranspordi hind on samas Sinu jaoks liiga kõrge? Meretransport on õige valik – säästad palju raha.

Hind, mille Sulle pakume, on alati soodne, kuna oleme turul pakutavate hindadega kursis. Saad meretransporti tellida nii osasaadetistena (LCL), täis-konteiner-koormana (FCL) kui ka ro-ro veona. Kokkuleppel toimub meretransport uksest ukseni.

  • Saad personaalse veokorraldaja
  • Aitame Sind tolliformaalsustega, kui meretransport toimub väljaspool Euroopa Liidu piiri
  • Tuleme Sinu kaubale ise järgi
  • Saad kaupa transportida kõikidele mandritele

Meretranspordiga saad personaalse veokorraldaja, kes aitab Sind jooksvate küsimustega. Kui tellid merevedu ei eelda keegi, et Sul on vajalik konteiner olemas. Selle eest hoolitseme meie.

Kauba saad laadida konteinerisse tagumiste uste kaudu estakaadilt või maast. Juhul, kui Sul puudub estakaad, toob ja viib konteineri laadimisele side-loader tüüpi auto, mis tõstab konteineri maapinnale. Iseliikuv kaup saab laevatekile ja kailt maha sõita iseseisvalt üle rambi.

Kui konteiner on laetud, transpordime selle veoautoga sadamasse ning konteiner tõstetakse laeva tekile.

Kui soovid esitada hinnapäringut või saada täiendavat infot , siis kasuta julgelt kõrval olevat kontaktvormi ning me vastame Sulle minutite jooksul.

Küsi pakkumist
vastame minutitega.

Meil on hea meel kirju saada! Kirjuta oma hinnapäring või küsimused allolevasse vormi, saada ära ja me vastame Sulle kohe!